Uurenvuorenjuoksu 2018

Klikkaamalla omaa nimeäsi saat yksilöllisen maksutiedon, jonka tarvitset maksaessasi.


Nimi Seura Sukupuoli Sarja
Akseli Kitinoja Nurmo Mies Kävely
Arto Perämäki - Mies Kävely
Jari Välikorpi Kenttäurheilijat-58 Mies Kävely
Jorma Melender SSU Mies Kävely
Jukka Salo Seinäjoen srk Mies Kävely
Markku Siirtola KINI Mies Kävely
Thomas Yritys - Mies Kävely
Jukka Soininen Seinäjoki Mies Kävely
Jari Littunen Nurmo Mies Kävely
Väinö Ojajärvi Rasti-Jussit Mies Kävely
Pentti Heikkilä Ra-Ju Mies Kävely
Jorma Vesimäki Häjyt Mies Kävely
Katja Aninko-Laukkola - Nainen Kävely
Kirsi Niemi - Nainen Kävely
Maarit Mukkala Kertunlaakso Nainen Kävely
Noora-Maria Jylhä Halsuan Toivo Nainen Kävely
Pirjo Littunen Atria Nainen Kävely
Riita Ala-Huumo - Nainen Kävely
Sari Mahlamäki Danske Bank Nainen Kävely
Anu Soininen Seinäjoki Nainen Kävely
Raili Vesimäki Häjyt Nainen Kävely
Heidi Väliaho Karhuvuori Nainen Kävely
Mariel Väliaho Karhuvuori Nainen Kävely
Antti Latukka Kauhajoki Mies Hölkkä
Jenna Nevanperä IK Mies Hölkkä
Jimi Kujanpää PP Bike Mies Hölkkä
Joel Joutila - Mies Hölkkä
Juhani Leppälä Ponsivuoren Kipinä Mies Hölkkä
Jukka Sahlberg Maanantailenkki Mies Hölkkä
Kari Herrala Vimpeli Mies Hölkkä
Lassi Hietala Notket Puuhevoset Mies Hölkkä
Mika Jutila Laihia Mies Hölkkä
Mikko Salo Atria Mies Hölkkä
Olli Mahlamäki Nurmon Jymy Mies Hölkkä
Risto Pihlajamäki Lapuan Virkiä Mies Hölkkä
Tatu Jouppi - Mies Hölkkä
Timo Alanko - Mies Hölkkä
Timo Hautala Atria Mies Hölkkä
Tommi Peura Ilkka Mies Hölkkä
Erkki Petäjä Hyllykallio Mies Hölkkä
Jussi Matilainen Kpk 24/7 Mies Hölkkä
Ilari Hauhia Rasti-Jussit Mies Hölkkä
Juha Hillamo Team Sportia Mies Hölkkä
Annika Hippi Tukki Nainen Hölkkä
Hanne Jylhä Halsuan Toivo Nainen Hölkkä
Helmi Laukkola - Nainen Hölkkä
Leena Kauppi Ky-Vo Nainen Hölkkä
Merja Raumanni-Mäkynen - Nainen Hölkkä
Pirjo Kotkaniemi - Nainen Hölkkä
Ritva Melender SSU Nainen Hölkkä
Saara Färlin Tukki Nainen Hölkkä
Sanna-Kaisa Tiilikka Ky-Vo Nainen Hölkkä
Sari Peura Alajärven Ankkurit Nainen Hölkkä
Minna Kiviharju Ilmajoki Nainen Hölkkä
Heini Hankanen Vaasa Nainen Hölkkä
Mia Taini JRV Nainen Hölkkä
Kirsi Kulju-Leppäkoski Seinäjoki Nainen Hölkkä
Susanna Myllymäki Seinäjoki Nainen Hölkkä
Riikka Littunen Turku (Nurmo) Nainen Hölkkä
Reeta Malkamäki Nurmon Ylpeys Nainen Hölkkä
Johanna Lehtinen PP Bike Nainen Hölkkä
Emilia Plukka Kotka Nainen Hölkkä
Antti Palomäki Hellanmaa Mies Yleinen
Antti-Jussi Juvonen Seinäjoki Mies Yleinen
Jaakko Istolahti Kangasala SK Mies Yleinen
Jarkko Rintala Seinäjoki Mies Yleinen
Jarmo Ilkka Raju Mies Yleinen
Jori Selkämaa Oma SP Mies Yleinen
Jouko Korpi ARE Mies Yleinen
Juha Laitinen SSU Mies Yleinen
Juha Luoma IkNV Mies Yleinen
Jukka Ylihakola Häjyt Mies Yleinen
Jussi Lehtimäki - Mies Yleinen
Jussi Rinta-Kokko - Mies Yleinen
Lauri Tuominen Seinäjoki Mies Yleinen
Mikko Kukkoniemi Nurmonjoen Tukki Mies Yleinen
Mikko Pihlajamäki - Mies Yleinen
Sami Metsänranta Aronkylän Juoksut Mies Yleinen
Samu Heiska Ky-Vo Mies Yleinen
Timo Lauttamus Kyrönmaan Power Club Mies Yleinen
Timo Mäntylä Seinäjoki Mies Yleinen
Timo Syrjälä - Mies Yleinen
Tuomo Hippi Nurmonjoen Tukki Mies Yleinen
Antti Ranta-aho Vasa IS Mies Yleinen
Matti Taini KRIK Finland Mies Yleinen
Lasse Palmberg Seinäjoki Mies Yleinen
Juha Mäkelä PP Bike Mies Yleinen
Mikko Patana KOMIA Flow Mies Yleinen
Juuso Tuomaala KOMIA Flow Mies Yleinen
Cecilia Storgård - Nainen Yleinen
Henna Matintupa Rideep Nainen Yleinen
Johanna Rintamäki - Nainen Yleinen
Niina Ojala Ilmajoki Nainen Yleinen
Samuli Winter IK Nainen Yleinen
Sari Anttonen - Nainen Yleinen
Siiri Peltola - Nainen Yleinen
Tarja Panula Team Foodwest Nainen Yleinen
Vesta Mäki Team Foodwest Nainen Yleinen
Anu Niemi - Nainen Yleinen
Tiina Rajaniemi Nurmo Nainen Yleinen
Sini Rajaniemi Seinäjoki Nainen Yleinen
Sari Hirvelä YKV Nainen Yleinen
Henna Mustikkamäki Virkut Nainen Yleinen
Elina Rinkineva Rasti-Jussit Nainen Yleinen
Jenny Patana KOMIA Flow Nainen Yleinen
Ari Kiviaho Kauhava Mies 40
Esa Lehtinen Kauhavan Wisa Mies 40
Hanna Peltola - Mies 40
Juha Fränti Rasku Mies 40
Juha Rintamäki Nurmo Mies 40
Juha Viita SSU-Triathlon Mies 40
Jukka Rahkonen Polvijärven Urheilijat Mies 40
Jyri Syväoja Saimaa Trailrunners Mies 40
Miika Voipio - Mies 40
Risto Vähämäki Lapuan Virkiä Mies 40
Sami Siikala Apollo Mies 40
Tapani Hautamäki Jalasjärvi Mies 40
Timo Tuuri Fysio 2000 Mies 40
Teemu Haukilehto SSU-Triathlon Mies 40
Harri Kiviharju Ilmajoen Kisailijat Mies 40
Petteri Miettinen Karhu Mies 40
Stefan Grannas CK Triton Mies 40
Kati Närvä RASKU Nainen 40
Kati Syväoja LUM Nainen 40
Mervi Tuunanen Häjyt Nainen 40
Susanna Savela SSU-Triathlon Nainen 40
Minna Haka-Risku Vammalan seudun Voima Nainen 40
Kristiina Joensuu Lehtimäen Jyske Nainen 40
Mira Heinonen Rastiketut Nainen 40
Anne-Mari Hautamäki Rastiketut Nainen 40
Atte Kortehisto SSU Mies 14-15
Einari Alanko - Mies 14-15
Samuel Koivukoski Pihakoivu Mies 14-15
Teemu Pihlajamäki Virkiä Mies 14-15
Timi Vuorinen Pihakoivu Mies 14-15
Veeti Kortehisto SSU Mies 14-15
Iiro Hauhia Rasti-Jussit Mies 14-15
Elma Peltola - Nainen 14-15
Emilia Nevanperä Pihakoivu Nainen 14-15
Kaija-Elina Jylhä Halsuan Toivo Nainen 14-15
Emmi Hietala Lapuan Virkiä Nainen 14-15
Juha Huhtanen - Mies Parivaljakko
Pasi Marttila Team Marttila Mies Parivaljakko
Mikko Rannanjärvi Team Rannanjärvi Mies Parivaljakko
Susanne Marttila Team Marttila Nainen Parivaljakko
Johanna Rannanjärvi Team Rannanjärvi Nainen Parivaljakko
Markku Kaperi SSU-Triathlon Mies 50
Markus Korpi Vaasan Hiihtäjä Mies 50
Matti Viita-aho La-Ve Mies 50
Pasi Hakomäki SSU-Triathlon Mies 50
Pekka Luoma - Mies 50
Pentti Sivula Häjyt Mies 50
Hannu Pajuranta seinäjoki Mies 50
Otto Savolainen Kuntoliikuntaseura Katupojat Mies 50
Hannele Takala Häjyt Nainen 50
Marjo Ala-Luukko Kyrönjoen Koskihäjyt Nainen 50
Outi Ala-Kasari RASKU Nainen 50
Arja Tankka Seinäjoki Nainen 50
Hannu Winter IK Mies 60
Jaakko Tiittanen Nurmo Mies 60
Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto Mies 60
Rume Paro If Femman Mies 60
Markku Hankanen Katupojat Mies 60
Reijo Harju IK-Maraton Mies 60
Aila Kivimaa Alavus Nainen 60
Joona Rintamäki - Mies 9
Leevi Pelotla - Mies 9
Peetu Mukkala Kertunlaakso Mies 9
Veikka Mukkala Kertunlaakso Mies 9
Matias Taini KRIK Finland Mies 9
Samu Hietala Lapuan Virkiä Mies 9
Aatos Arvola Seinäjoki Mies 9
Helka Keski-Säntti YKV Nainen 9
Hilla Laukkola - Nainen 9
Ilona Jylhä Halsuan Toivo Nainen 9
Minni Pajunen - Nainen 9
Venla Keski-Säntti YKV Nainen 9
Emma Haka-Risku Vammalan seudun Voima Nainen 9
Iida Taini JRV Nainen 9
Noora Taini KRIK Finland Nainen 9
Oona Muhonen Rastijussit Nainen 9
Heikki Kumara Laihian Luja Mies 16-17
Eemeli Kumara Laihian Luja Mies 16-17
Laura Laitila Jalasjärven Jalas Nainen 16-17
Alina Järvi Ilmajoki Nainen 16-17
Markus Ahokas Nurmoo Mies 100kg+
Tommi Pihlajasalo Seinäjoki Mies 100kg+
Mikko Iso-Oja Vaasa Mies 100kg+
Väinö Isokangas Ilmajoki Mies 100kg+
Niko-Matti Jylhä Halsuan Toivo Mies 10-11
Ossi Pajunen Nurmon Jymy Mies 10-11
Pyry Haka-Risku Nukian KRP Mies 10-11
Sakari Voipio - Mies 10-11
Mikael Haukkala Nurmon Jymy Mies 10-11
Johannes Haukkala Nurmon Jymy Mies 10-11
Eetu Muhonen Rastijussit Mies 10-11
Sanni Korpi Kyrön Voima Nainen 10-11
Elli Taini JRV Nainen 10-11
Nelma Arvola Seinäjoki Nainen 10-11
Iines Sikkilä Lapuan Virkiä Nainen 10-11
Samuel Kiviharju Ilmajoen Kisailijat Mies 12-13
Aatu Muhonen Rastijussit Mies 12-13
Aleksi Hauhia Rasti-Jussit Mies 12-13
Sini Hietala Lapuan Virkiä Nainen 12-13
Peppi Sikkilä Lapuan Virkiä Nainen 12-13
Teknisessä ilmoittautumiseen liittyvässä asiassa yhteydenotot: juhamatiasviitanen(ät)gmail.com.

Takaisin listaan

Täytä alla oleva lomake ja täytön jälkeen voit listasta tarkistaa nimesi ja tietosi.